Miloslava Vrbová - Štefková
Kytice
Id: 223809
olej/plátno, rozměr 85 x 67 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám, stav viz foto
zobrazeno: 1777x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 500 Kč