Miloslava Vrbová - Štefková
Labutí jezero
Id: 41106
olej/plátno/karton, rozměr plátna 94 x 61 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve výborném stavu
zobrazeno: 2364x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
25 000 Kč