Miloslava Vrbová - Štefková
Při hře
Id: 206010
olej/plátno, rozměr 85 x 74 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz v původním stavu viz foto, po
zobrazeno: 1428x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
6 500 Kč