Moïse Kisling
Sedící dívka
Id: 244624
litografie/papír, rozměr tisku 56 x 40,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu,po
zobrazeno: 1973x
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
15 000 Kč