Nagy Vilmos
Dáma s greyhoundem
Id: 185010
olej/plátno, rozměr 80 x 60 cm, signováno vlevo dole, lehce poškozený dekorativní rám, zaskleno
zobrazeno: 1727x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
14 500 Kč