Konvolut dvou akvarelů Itálie 19. století
Id: 893
Náměstí s kočárem, kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 25 cm, nečitelně signováno; Zřícenina hradu, kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 18 x 29 cm, nesignováno
zobrazeno: 3669x
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
19 500 Kč
Příhozy: 52