Mlha v horách
Id: 484
olej/plátno, rozměr plátna 68 x 98 cm, signováno vpravo dole, zažloutlý lak, nutno čistit, volné v rámu, na rámu oděrky
zobrazeno: 1742x
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
2 200 Kč