Šeříky
Id: 1451
olej/plátno, rozměr 52 x 63 cm, vpravo dole monogram, datace 1939 ?,zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2260x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 200 Kč
15.10.2014, 20:09:00
15.10.2014 | 19:50 | 1 200 Kč |