Na zamrzlé řece
Id: 355
olej/plátno, rozměr plátna 31,5 x 43,5 cm, signováno vlevo dole, velmi kvalitní malba z 2. poloviny 19. století, obraz i rám ve výborném stavu
zobrazeno: 3612x
Vyvolávací cena:
7 800 Kč
16 310 Kč