Neznačeno
Děti s psíkem
Id: 1224
olej/plátno, rozměr 56,5 x 72 cm, pol. 19. století, rentoilováno, novodobě rámováno, z pozůstalosti významných teoretiků umění
zobrazeno: 2225x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
13 500 Kč