Neznačeno
Modrá maringotka
Id: 803
voskovka/pastelka/papír, rozměr 49 x 69 cm, nesignováno, zaskleno, rámováno, majitel získal darem od Karla Chaby
zobrazeno: 2365x
Vyvolávací cena:
4 200 Kč
4 200 Kč
23.1.2014, 20:07:00
23.1.2014 | 20:03 | 4 200 Kč |