Neznačeno
Paraplíčko
Id: 991
olej/plátno, rozměr plátna 58 x 46 cm, nesignováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
zobrazeno: 4406x
Vyvolávací cena:
3 600 Kč
35 034 Kč
Příhozy: 61