Neznačeno
Portrét muže v uniformě
Id: 673
olej/plátno, rozměr plátna 39,5 x 31 cm, rentoilováno, restaurováno, 1. polovina 19. století, novodobě rámováno
zobrazeno: 2441x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 100 Kč
26.11.2013, 21:42:00
26.11.2013 | 21:39 | 2 100 Kč |