Nikola Mašić
Konvolut tří kusů
Id: 140409
olejomalba/dřevo, 1) rozměr 14 x 20 cm, nesignováno; 2) rozměr 22 x 31 cm, nesignováno; 3) rozměr 23 x 31, signováno vlevo dole, poškozené rámy, lehce poškozená malba, získáno z rodiny autora
zobrazeno: 3107x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
47 000 Kč