Nora Musatová
Kampa
Id: 117901
kombinovaná technika/sklo/karton, rozměr 41 x 41 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 3612x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
13 800 Kč