Nora Musatová
Karneval v Praze
Id: 151102
podmalba na skle, rozměr malby 66,5 x 53 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1765x
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
8 000 Kč