Nora Musatová
Námluvy
Id: 129601
tempera/papír, rozměr 60 x 45 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, novodobě rámováno
zobrazeno: 3045x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 100 Kč