Nora Musatová
Pražské jaro II.
Id: 50801
olej/sklo, rozměr 23 x 17 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2248x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
3 401 Kč