Nora Musatová
Ruský Nový rok
Id: 151101
podmalba na skle, rozměr malby 64 x 48 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 2111x
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
7 000 Kč