Nora Musatová
Setkání nad Prahou
Id: 481801
olej/sklo, rozměr 16,5 x 11,5 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, rámováno, drobné oděrky na rámu
zobrazeno: 542x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 209 Kč