Sblížení
Id: 94101
reliéf/papír, rozměr ve výřezu 43 x 40 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A. T., zaskleno, nově rámováno
zobrazeno: 8176x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
24 500 Kč
Příhozy: 70