Adam, Eva a Had
Id: 210101
papírový reliéf, velikost listu 45 x 42,3 cm, značeno vpravo dole, vlevo dole A.T., volně loženo, nerámováno, rok vzniku 1992, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
zobrazeno: 1541x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
14 000 Kč