Anděl
Id: 499801
papírový reliéf/zlato/ruční papír, rozměr ve výřezu 36 x 23,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (rok vzniku 1995)
zobrazeno: 5531x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
34 100 Kč