Anděl - hlava
Id: 535604
papírový reliéf/ruční papír/zlato, rozměr ve výřezu 20,5 x 15 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek, (1996)
zobrazeno: 88x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
21 500 Kč
2024,12-1,02,19,41,00
minimální příhoz 1 000 Kč