Anděl ze zvěstování
Id: 99213
papírový reliéf, velikost listu 21 x 15 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 3470x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
16 400 Kč