Anděl ze zvěstování
Id: 141903
papírový reliéf, velikost listu 21 x 14 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole autorský tisk, rok vzniku 1995, volně loženo, nerámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
zobrazeno: 2405x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
6 500 Kč