Anděl zvěstování
Id: 442001
papírový reliéf/zlato/ruční papír, rozměr listu cca 21 x 15 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
zobrazeno: 4461x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
21 000 Kč