Anděl zvěstování
Id: 507001
papírový reliéf/zlato/ruční papír, rozměr ve výřezu 19 x 14,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
zobrazeno: 1460x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
16 000 Kč
Účastníci: 19