Andělíček 2
Id: 214907
papírový reliéf, rozměr listu 21,5 x 15 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno v kazetě, rok vzniku 2008, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
zobrazeno: 1851x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
15 500 Kč