Čas na serveru 12:26:59

Andělíček I.

Id: 519201

Andělíček I.

  •  / Andělíček I. / Olbram Zoubek

papírový reliéf, ruční papír/zlato, rozměr ve výřezu 9 x 24 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 785x

Vyvolávací cena:

26 000