Andělíček I.
Id: 519201
papírový reliéf, ruční papír/zlato, rozměr ve výřezu 9 x 24 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
zobrazeno: 785x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
26 000 Kč