Čas na serveru 10:41:49

Andělíček I

Id: 520302

Andělíček I

  •  / Andělíček I / Olbram Zoubek

papírový reliéf, rozměr ve výřezu 35 x 22 cm, značeno vpravo dole, vlevo dole A.T., paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 772x

Vyvolávací cena:

23 000

2024,12-1,02,19,30,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu

Příhozy: 56