Andělíček I.
Id: 99212
papírový reliéf, velikost listu 21 x 15 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 1868x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
12 150 Kč
Příhozy: 50