Archanděl Michael (pro vnuka Bohuslava Reynka)
Id: 224202
částečně zlacené olovo, rozměr 34,5 x 35 cm, značeno, rok vzniku 1973, autorský odlitek, přiloženo potvrzení o pravosti uměleckého díla dcerou a předsedkyní správní rady Nadačního fondu Kmentová Zoubek, v soupisu autorova díla uvedeno pod č. 322
zobrazeno: 2407x
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
97 000 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 78