Astrologie
Id: 223702
papírový reliéf, rozměr listu 39,5 x 24,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, rok vzniku 1997, osobně konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
zobrazeno: 3045x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
20 100 Kč