Astrologie
Id: 253205
papírový reliéf/zlato, rozměr listu 21 x 15 cm, značeno a popsáno ve spodní části, rok vzniku 1997, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
zobrazeno: 2671x
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
14 500 Kč