Astrologie
Id: 301401
papírový reliéf/zlato, rozměr ve výřezu 39 x 39 cm, autorský tisk, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, rok vzniku 1997, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
zobrazeno: 5257x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
19 100 Kč