Astronomie
Id: 459701
papírový reliéf/zlato/ruční papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 22,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová - Zoubek, vznik 1997
zobrazeno: 1282x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
20 000 Kč