Čas na serveru 16:31:39

Astronomie

Id: 515801

Astronomie

  •  / Astronomie / Olbram Zoubek

papírový reliéf, ruční papír/zlato, rozměr ve výřezu 31,5 x 22,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (vznik 1997)

zobrazeno: 1390x

Vyvolávací cena:

28 000