Astronomie
Id: 517402
papírový reliéf/zlato/ruční papír, rozměr ve výřezu 37 x 23,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, A.T., paspartováno, zaskleno, rámováno, vznik 1997, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
zobrazeno: 1323x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
15 500 Kč