Astronomie
Id: 105702
papírový reliéf, velikost listu 45 x 42 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 2219x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
8 000 Kč