Bez názvu
Id: 120902
papírový reliéf, rozměr ve výřezu 16,5 x 13,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A. T., paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 12349x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
4 600 Kč