Bezová duše skloněná
Id: 346204
papírový reliéf, rozměr ve výřezu 18 x 14 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
zobrazeno: 11818x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
23 000 Kč
Příhozy: 54