Čtvero ročních obdboí
Id: 182302
papírový reliéf, velikost celého listu 61 x 42 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole 88/99, volně loženo, nerámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
zobrazeno: 3109x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
20 000 Kč
Příhozy: 57