Čas na serveru 02:08:09

Děkuji

Id: 504202

Děkuji

  •  / Děkuji / Olbram Zoubek
  •  / Děkuji / Olbram Zoubek
  •  / Děkuji / Olbram Zoubek

papírový reliéf/ruční papír/zlato, rozměr listu cca 20,5 x 15 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 328x

Vyvolávací cena:

15 000