Dívka s hadem
Id: 483801
dusaný zlacený cement, rozměr cca 61 x 40 cm, značeno na zadní straně, ve vrchní části plastiky prasklina, přiložena kopie Certifikátu autorství díla (vznik díla 2008)
zobrazeno: 6389x
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
301 000 Kč
Účastníci: 23
Příhozy: 90