Eva a had
Id: 258401
reliéf, částečně zlacené olovo, rozměr 35 x 35 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 1973, přiloženo písemné potvrzení pravosti uměleckého díla Nadačního fondu Kmentová Zoubek
zobrazeno: 10567x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
145 000 Kč
Účastníci: 29
Příhozy: 101