Eva a had z ráje
Id: 288406
papírový reliéf, rozměr ve výřezu 20 x 13,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, rok vzniku 2002, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
zobrazeno: 2650x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
17 000 Kč