Eva (Nohy s hadem)
Id: 529602
papírový reliéf/ruční papír/zlato, rozměr ve výřezu 16,5 x 14,5 cm, značeno a popsáno ve spodní čsáti, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (vznik 1985)
zobrazeno: 102x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 600 Kč
2024,12-1,03,19,30,00
minimální příhoz 100 Kč