Čas na serveru 12:57:44

Eva (Nohy s hadem)

Id: 529602

Eva (Nohy s hadem)

  •  / Eva (Nohy s hadem) / Olbram Zoubek

papírový reliéf/ruční papír/zlato, rozměr ve výřezu 16,5 x 14,5 cm, značeno a popsáno ve spodní čsáti, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (vznik 1985)

zobrazeno: 102x

Vyvolávací cena:

3 600

2024,12-1,03,19,30,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu