Eva (prsa)
Id: 176202
reliéf cín/zlato, rozměr cca 16 x 15,5 cm, signováno na zadní straně, lokálně poškozen povrch přední i zadní části, rok vzniku 1984, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
zobrazeno: 5156x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
40 000 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 53