Eva s jablkem
Id: 99220
papírový reliéf, velikost listu 21 x 15 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 1845x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
15 500 Kč